0
ثبت سفارش
تعداد
عنوان
شرایط ارسال کالا

شرایط ارسال کالا

با فراهم شدن امکان خرید آنلاین از فروشگاه مشهد طب شما می‌توانید کالای مورد نظر خود را در سراسر ایران دریافت کنید. با توجه به حساسیت مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی ، فروشگاه مشهد طب  همواره سعی بر این داشته تا با بسته‌بندی مطمئن و ارسال به بهترین شیوه محافظ کالای خریداری شده توسط شما باشد.

قبل از ارسال کالا، تیم خدمات مشتریان  مشهد طب ، جهت هماهنگی با مشتریان در ارتباط خواهند بود. بخش خدمات مشتریان در تمامی مراحل ارسال در کنار شما خواهند بود و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال نیز آماده پاسخگویی هستند.

ارسال کالا در محدوده شهر مشهد:

در خرید‌های کمتر از 300 هزار تومان، بابت ارسال محصول تا محل مورد نظر مشتریان، هزینه 10 هزار تومان دریافت می‌شود، اما خریدهای بیش‌ از این مبلغ بدون محدودیت وزن به صورت رایگان ارسال خواهند شد.

در صورت حضور گیرنده در محدوده شهر مشهد، ارسال کالاهای خریداری شده معمولا با پیک انجام خواهد شد و افراد با انتخاب نوع پرداخت هنگام خرید می‌توانند یکی از دو روش پرداخت اینترنتی و پرداخت در محل را انتخاب کنند.

کالاهایی که با پیک ارسال می‌شوند، حداکثر تا یک روز پس از زمان تائید سفارش، به دست مشتریان خواهند رسید. در واقع سفارشاتی که در روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) تا قبل از ساعت ۱۷ و پنج‌شنبه تا قبل ۱۴ ثبت شوند در همان روز و سفارشاتی که بعد از آن ثبت می‌شوند، صبح روز بعد ارسال خواهد شد.

ارسال کالا به خارج از شهر مشهد: 

مراجعه‌کنندگان می‌توانند در سراسر ایران، تجهیزات مورد نظر خود را دریافت کنند که با توجه به مقصد نهایی، روش‌هایی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود، در دسترس مشتریان قرار داده شده است.

استفاده از روش‌های ارسال پستی:

یکی از مطمئن‌ترین راه‌های دریافت تجهیزات خریداری شده، از طریق پست پیشتاز است که حداکثر تا سه روز کاری مرسوله‌ را به دست مشتریان می‌رساند.

 

استفاده از روش ارسال سریع:

روش ارسال سریع و مطمئن، توسط ایران پیام صورت می‌پذیرد. معمولا مرسوله بعد از یکروز به دست مشتری می‌رسد . استفاه از این روش با انتخاب مشتری خواهد بود و هزینه‌ی ارسال بر عهده خریدار می‌باشد.

 

 استفاده از سرویس باربری:

اگر به دلیل حجم و وزن بالای کالا امکان ارسال پستی به مقصد مورد نظر وجود نداشته باشد یا مشتری درخواست ارسال کالا از طریق باربری‌های اتوبوسی را داشته باشد، کالای خریداری شده با بسته‌بندی ایمن، ارسال خواهد شد. در این روش مدت زمان دریافت کالا به مقصد مورد نظر، وابسته به زمان حرکت اتوبوس‌ها و طول مسیر است و هزینه بر عهده خریدار خواهد بود.

 

 

 

 

استفاده از حمل‌ونقل هوایی:

 در صورتی که هیچ‌کدام از روش‌های قبلی مورد نظر مشتریان نباشد یا کوتاه بودن مدت زمان دریافت تجهیزات اهمیت داشته باشد، کالای خریداری شده از طریق هوایی به وسیله شرکت سپید بال ارسال خواهد شد و تحویل درب محل میباشد و هزینه بر عهده خریدار خواهد بود.

  • در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ارسال کالا، با شماره 05138440573 الی 4 تماس بگیرید.